O mnie

Jak na porządnego bloga przystało, teraz będzie parę zdań na temat mojej osoby.

Lubię koty (mieszkają ze mną trzy sztuki), jeże i alpaki. Najlepsze lody są o smaku solonego karmelu, a Twin Peaks to mój serial wszech czasów. Przeczytałam Grę o Tron zanim to się stało modne ;) Kiedyś sprawię sobie Nissana Juke i żółtą Vespę. Chciałabym zobaczyć zorzę i popływać z delfinami. Nie lubię tłumów, zimna i cienkich rajstop ;)

Jest to już czwarte miejsce w sieci, w którym można poczytać o moich wynurzeniach. O powodzie najnowszych przenosin piszę tutaj.

Zawodowo jestem związana z branżą IT. Po godzinach zdarza mi się klepać kod (ciągoty w kierunku aplikacji mobilnych), filcować, szyć, robić zdjęcia i planować kolejne podróże. O tym wszystkim można tutaj poczytać.

W 2012 i 2013 roku brałam udział w konkursach organizowanych przez portal codeguru.pl na aplikacje dla Windows Phone i Windows 8. Moje pomysły zostały docenione, co zaowocowało udzieleniem króciutkiego wywiadu dla magazynu Wysokie Obcasy Extra. Było to jedno z milszych doświadczeń, jakie mnie w życiu spotkało :) Piszę o tym więcej tutaj.

Od lutego do maja 2017 udzielałam się w akcji Daj się poznać, w trakcie której zgłębiałam tajniki iOS’a i programowania w Swifcie. Wszystkie moje zmagania z nowymi technologiami opisałam na blogu.

Zapraszam do czytania i komentowania. Po prawej stronie można dać lajka na fejsie i zapisać się na powiadomienia email o nowych wpisach :)