Wrz 14, 2016
119 Wyświetleń

Wyprawa na południową półkulę

Na początku 2015 pojawiła się promocja biletowa azjatyckiej linii lotniczej Cebu Pacific. Po okazyjnej cenie można było kupić bilety na trasie Dubaj – Manila oraz Manila – Sydney. Długo się nie zastanawialiśmy :) Ostatecznie cała wyprawa wyniosła prawie 5 tygodni, w trakcie których zwiedziliśmy ZEA, Australię oraz Filipiny. Wyruszyliśmy 10 października, a plan podróży był następujący:

Podróż wydłużyła nam się niespodziewanie o kilka dni, bo już w pierwszych dniach pobytu w Dubaju dostałam na maila info od linii lotniczych Smart Wings, że nasz lot powrotny w listopadzie wypadł z planu. Musieliśmy zostać dwa dni dłużej. Na szczęście ubezpieczenie zwróciło nam kasę za nieplanowane przedłużenie wakacji :)

Wyprawa była intensywna, zaliczyliśmy dużo lotów. Przeczytałam mnóstwo książek w trakcie lotniskowych nasiadówek. Okazało się, że Dubaj wcale nie jest drogi, a Filipiny wcale nie są tanie :) Ja szczególnie cieszyłam się na zobaczenie tych wszystkich zwierzątek: kangurów, koali, kakadu, małych pingwinków i wyraków. Były :)

Kategorie
Australia · Azja · Europa · Filipiny · Podróże · ZEA